logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Корисні посилання на інші ресурси

Головні новини

У Сумах держслужбовці обговорили шляхи уникнення конфлікту інтересів

У рамках семінару-тренінгу за участю представників Національного агентства з питань запобігання корупції фахівці Управління Держпраці у Сумській області долучилися до обговорення та аналізу питання конфлікту інтересів і шляхів його уникнення.  

Учасники заходу ознайомилися із загальними положеннями законодавства про конфлікт інтересів, обговорили ймовірні джерела його виникнення, а також проаналізували вплив конфлікту інтересів на виконання посадовими особами своїх службових повноважень. 

Розглянувши практичні приклади порушення закону «Про запобігання корупції»,   присутні на семінарі обговорили обов’язкові дії посадових осіб у випадку виявлення ними конфлікту інтересів. Вагомим питанням, яке цікавило представників державних установ міста Суми, що взяли участь у тренінгу, було притягнення до відповідальності посадових осіб у випадку не повідомлення ними про виникнення конфлікту інтересів або вчинення дій при його наявності.

На завершення учасники заходу проаналізували обмеження для осіб, які мають намір вступу на державну службу або вже є державними службовцями.