logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Корисні посилання на інші ресурси

Головні новини

Держпраці продовжує перевірки підприємств Сумщини з питань охорони праці

Так нещодавно завершився плановий контрольний захід Управління Держпраці у Сумській області в ТОВ «БВКК «Федорченко». Фахівці Держпраці перевірили дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавчих і нормативно-правових актів з охорони праці й промислової безпеки. Через виявлені порушення накладені штрафні санкції на відповідальних посадових осіб підприємства.

Основними напрямками перевірки Держпраці в одній із провідних будівельних організацій Сумщини були: аналіз функціонування служби охорони праці підприємства, контроль транспортних дільниць, перевірка електрогосподарства, систем газопостачання. Фахівцями Управління оглянуто видобувний кар‘єр суб’єкта господарювання. Перевірено роботу переробного цегельного заводу, експлуатацію підприємством вантажопідіймальних механізмів, металообробного та деревообробного обладнання.

Слід зазначити, що на усунення виявлених порушень згідно з законом України «Про основні засади державного нагляду у сфері господарської діяльності» підприємство має від одного до трьох місяців, залежно від самого порушення. Деякі з порушень підприємство усунуло в ході самої перевірки.

Із Планом проведення планових перевірок суб’єктів господарювання Управлінням Держпраці у Сумській області можна ознайомитися на офіційному сайті sumy.dsp.gov.ua.

Управління Держпраці у Сумській області звертає увагу роботодавців на необхідність додержання правил з охорони праці та безпеки виробництва задля збереження здоров’я та життя працівників.