logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Корисні посилання на інші ресурси

Головні новини

Визначено переможців на вакантні посади Управління Держпраці у Сумській області

Днями в Управлінні Держпраці у Сумській області пройшов конкурсний відбір на заміщення вакантних посад. Заявки до Управління подали 12 кандидатів на чотири вакантні посади. За результатами двох етапів конкурсного відбору визначено переможців. 

Згідно з Порядком проведення конкурсу на зайняття посад державної служби кандидати складали тести на знання діючого законодавства України та пройшли співбесіду з членами конкурсної комісії Управління, відповівши на питання відповідно до специфіки роботи в тому чи іншому напрямку діяльності Держпраці.

Таким чином визначено переможців на заміщення вакантних посад Управління Держпраці у Сумській області, а саме: провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, фінансово-господарського та інформаційного забезпечення, головного державного інспектора сектору розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму, головного спеціаліста організаційно-аналітичного забезпечення, головного державного інспектора відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки.

Управління Держпраці у Сумській області наголошує на тому, що нещодавно Постановою Кабінету Міністрів України  від 18 серпня 2017 р. № 648 внесено зміни до  Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби (далі – Порядок).

Слід звернути увагу на те, що кандидати на заміщення посади державної служби, які під час конкурсного відбору пройшли тестування, можуть протягом шести місяців з дня проходження тестування використати його результат для участі в іншому конкурсі. У такому разі кількість балів за результатами тестування визначається відповідно до пункту 36 Порядку з урахуванням кількості наданих кандидатом правильних відповідей, зазначених у звіті про результати тестування.

Також новим Порядком передбачено зміни методики підрахунку прохідного балу тестування. До речі така система оцінювання дасть можливість більш об’єктивно визначити відповідність кандидата посаді, на яку він претендує, особливо у тому випадку, коли заява на участь у конкурсі на цю посаду подана лише однією особою.

Кандидатам на заміщення посад державної служби слід звернути увагу на те, що внесено зміни й до бланку заяви на участь в конкурсі (бланк заяви для інвалідів).