logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Корисні посилання на інші ресурси

Головні новини

Для фахівців Управління Держпраці у Сумській області проведено навчання з питань протидії корупції

В Управлінні Держпраці у Сумській області пройшли заняття з роз’яснення основних заходів, спрямованих на запобігання корупції під час виконання службових повноважень працівниками Управління.

Фахівці обговорили вимоги закону України «Про запобігання корупції», а також Кримінального кодексу України. Основну увагу учасники заходу приділили шляхам запобігання та врегулювання ймовірних конфліктів інтересів, проаналізували відповідальність посадових осіб у випадку одержання ними неправомірної вигоди або подарунка в ході виконання своїх службових обов’язків.

Головний спеціаліст з питань протидії корупції Управління Держпраці у Сумській області Микола Максименко звернув увагу присутніх на те, що відповідно до статті 369 Кримінального кодексу України навіть пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища є порушенням законодавства та караються штрафом від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Таким чином фахівці Держпраці мали нагоду вкотре осмислити високий рівень відповідальності покладених на них обов’язків.