logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

На Лебединщині фахівці Держпраці обговорили вимоги охорони праці з працівниками оздоровчого табору

Метою семінару-наради, що пройшов у наметовому таборі «Сузір’я», Лебединський район, є дотримання заходів безпеки та попередження виробничого травматизму в оздоровчому закладі під час його функціонування у літній період. 

Учасники заходу обговорили стан безпеки та підготовку закладу до заїзду дітей відповідно до норм законодавства з охорони праці. Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Сумській області Тамара Рябущенко, яка взяла участь у заході, звернула увагу керівництва табору на необхідність проведення навчання та перевірки знань працівників з питань охорони праці, а також по затвердженій програмі викладачів, екскурсоводів і працівників, які виконують роботи з підвищеною небезпекою й тих, які потребують професійного добору. Фахівець наголосила на обов’язковості проведення працівникам табору відповідних інструктажів з охорони праці.

Разом з цим учасники семінару-наради обговорили заходи щодо обстеження території наметового містечка на відсутність вибухонебезпечних, шкідливих предметів, обстеження місця купання дітей, проведення ремонту гойдалок та перевірки гамаків на міцність. Поза увагою присутніх на семінарі не залишилася й необхідність проведення навчання з посадовими особами закладу при виникненні аварійної ситуації , а також розроблення плану евакуації учасників табору.