logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Розпочалася перевірка ПАТ «Сумське НВО» з питань охорони праці

Управління Держпраці у Сумській області розпочало планову всебічну комісійну перевірку ПАТ «Сумське НВО» з питань додержання законодавчих і нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. Контрольний захід проводитиметься у рамках діючого законодавства та триватиме з 1 по 14 серпня 2017 року. 

Проведення перевірки ПАТ «Сумське НВО» погоджено Міністерством економічного розвитку України та Державною службою України з питань праці. Заплановано контрольний захід було в кінці 2016 року та включено у План проведення планових перевірок суб’єктів господарювання (виробничих об’єктів) Управлінням Держпраці у Сумській області на 2017 рік. 

Перевірка проходить під головуванням заступника директора департаменту – начальника відділу нагляду в металургії, машинобудуванні та енергетиці департаменту нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Державної служби України з питань праці.

Комісія перевірить відповідність фактичного стану виробництва суб’єкта господарювання вимогам нормативно-правових актів з охорони праці.

Таким чином контрольний захід Держпраці охопить як загальні питання охорони праці, так і питання безпеки експлуатації об’єктів, устаткування, машин та механізмів, дотримання підприємством спеціальних вимог гірничого нагляду (використання та охорона надр, а саме артезіанських свердловин) та ін..