logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Суд заборонив ТОВ «Арго» експлуатувати устаткування підвищеної небезпеки

Сумський окружний адміністративний суд задовольнив адміністративний позов Управління Держпраці у Сумській області до ТОВ «Арго» та постановив застосувати до підприємства заходи реагування у сфері державного нагляду. 

Таким чином суб’єкту господарювання заборонено експлуатувати устаткування, пов’язане з використанням, зберіганням небезпечних або шкідливих речовин (устаткування автозаправної станції), технологічного устаткування деревообробної промисловості. Також заборона стосується експлуатації артезіанської свердловини. 

Обґрунтування позову Управління Держпраці у Сумській області до суду – результати планової всебічної комісійної перевірки підприємства. У ході контрольного заходу фахівцями Управління встановлено ряд порушень суб’єктом господарювання вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці, які становлять підвищену небезпеку для життя працівників підприємства. 

Основним серед виявлених порушень ТОВ «Арго» є відсутність дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки, що є грубим порушенням законодавства.