logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

На Сумщині фахівці Держпраці склали тести на знання нововведень законодавства про працю

В Управлінні Держпраці у Сумській області в ході наради фахівці відділу з питань додержання  законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів пройшли перевірку знань нового Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та одержали посвідчення інспекторів праці.

Порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295, передбачено, що контрольні повноваження інспектора праці при здійсненні інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання підтверджуються службовим посвідченням встановленої Мінсоцполітики форми.
Такі посвідчення видаються Держпраці, яка у свою чергу веде реєстр посвідчень інспекторів праці із  загальним доступом. Тому посвідчення, щодо якого відсутня інформація в реєстрі, вважається недійсним.
З метою перевірки стану теоретичної підготовки державних інспекторів праці до здійснення контрольно-наглядових заходів за нововведеною процедурою, в Управлінні було проведене письмове тестування останніх на знання Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю.