logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Фотозвіт робочого візиту Голови Держпраці на Сумщину

У рамках робочого візиту на Сумщину Голова Державної служби України Роман Чернега зустрівся із Головою Сумської обласної Державної адміністрації Миколою Клочком.

Із метою обговорення процесу делегування повноважень Держпраці органам місцевого самоврядування Голова Служби зустрівся із представниками об’єднаних територіальних громад Сумської області, а також головами міських рад міст обласного значення. Очільник Держпраці ознайомився з пропозиціями учасників зустрічі та надав вичерпні відповіді на запитання стосовно створення та діяльності відповідних структурних підрозділів. 

Роман Чернега надав роз’яснення повноважень інспекторів праці та порядку проведення інспекційних відвідувань підприємств у світлі нововведень до законодавства в ефірі телепередачі «Пряма мова» регіонального телеканалу Суми UA.

Звісно знайомство очільника Держпраці з обласним центром не могло оминути історичну пам’ятку та символ міста – Альтанку. Створена близько 1900 року вона є унікальною архітектурною спорудою, адже побудована без жодного цвяха. Альтанка знаходиться в самому центрі міста на Покровській площі та користується популярністю у відпочиваючих, особливо у святкові дні.

Із урахуванням проведення в центрі міста ремонтних робіт водопроводу екскурсія Голови Служби до визначного місця Сум поєдналася із превентивним заходом з питань охорони праці. Роман Чернега мав нагоду поспілкуватися із працівниками, які безпосередньо виконували роботи, а також надав рекомендації керівнику бригади щодо безпеки праці робітників задля збереження їх здоров’я.  

Продовженням робочої поїздки Голови Державної служби України з питань праці стало знайомство із колективами Управління Держпраці у Сумській області та ДП «Сумський експертно-технічний центр Держпраці». Роман Чернега окреслив основні напрямки діяльності та завдання Держпраці у світлі децентралізації повноважень в частині питань додержання роботодавцями законодавства про працю. Також у ході заходу керівник Держпраці урочисто привітав першого заступника начальника Управління Держпраці у Сумській області Євгена Бондара із днем народження.

 

У ході робочого процесу Роман Чернега мав нагоду поспілкуватися із представниками малого бізнесу Сумської області щодо реалізації діяльності суб’єкта господарювання з огляду на наявні у нього дозвільні документи.

На завершення Голова Служби разом із губернатором області відвідали ПАТ «ГУАЛАПАК УКРАЇНА», яке спеціалізується на виробництві упаковки для дитячого харчування та інших харчових продуктів в системі Guala Pack. Гості ознайомилися з процесом виготовлення продукції заводом, запровадженими технологічними нововведеннями, а також новітнім обладнанням підприємства.