logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Зміни трудового законодавства обговорили з працівниками прокуратури

 Днями фахівці Держпраці взяли участь у семінарі на тему «Особливості здійснення нагляду за додержанням законів органами Національної поліції під час досудового розслідування кримінальних проваджень про злочини на пріоритетних напрямах діяльності, зокрема, у сфері бюджетних відносин, тепло-, водо-, газопостачання, трудових відносин щодо невиплати заробітної плати, землекористування, лісокористування».

Захід проведено за ініціативи Прокуратури Сумської області. Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Сумській області Вікторія Чортенко, яка взяла участь у  семінарі, доповіла про порядок проведення Управлінням Держпраці у Сумській області перевірок з питань дотримання трудового законодавства в частині оплати праці та про зміни в чинному законодавстві з питань контрольно-наглядової діяльності територіальних органів Держпраці.
Тож під час заходу розглянуто правові та організаційні засади, основні принципи і порядок здійснення державного нагляду з питань додержання законодавства про працю, повноваження і права посадових осіб Управління Держпраці у Сумській області. На ряду з цим учасники семінару проаналізували обов’язки та відповідальність суб’єкта господарювання під час здійснення перевірок дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці.
Окрема увага була приділена суттєвим змінам у законодавстві, які набули чинності з 16 травня 2017 року та відповідальності суб’єктів господарювання у вигляді фінансових санкцій у разі допущення порушень трудового законодавства.
До участі у семінарі були запрошені керівники й прокурори місцевих прокуратур, начальники та фахівці слідчих відділів і відділень територіальних підрозділів поліції, які здійснюють досудове розслідування та процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відповідної категорії.