logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Фахівці Управління Держпраці у Сумській області склали іспит з питань охорони праці

 Головні державні інспектори Управління Держпраці у Сумській області по завершенню навчання склали іспит з питань охорони праці.

Навчання працівників Держпраці проходило на базі ДП «Сумський ЕТЦ Держпраці». Слід зазначити, що всі учасники учбового процесу успішно склали іспит та одержали відповідні посвідчення.
Фахівці структурних підрозділів охорони праці підтвердили свої знання та професійний рівень. У свою чергу державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління одержали нові знання з охорони праці, що згідно нововведеного Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю дає їм право за наявності службового посвідчення безперешкодно, без попереднього повідомлення під час проведення інспекційних відвідувань з питань виявлення неоформлених трудових відносин за наявності підстав, визначених пунктом 5 Порядку, самостійно і в будь-яку годину доби з урахуванням вимог законодавства про охорону праці проходити до будь-яких виробничих, службових, адміністративних приміщень об’єкта відвідування, в яких використовується наймана праця.
  Так у процесі навчання державні інспектори проаналізували Законодавство про охорону праці, Кодекс законів про працю, розглянули передбачену адміністративну відповідальність за порушення законодавства, ознайомилися з порядком проведення розслідування й страхування від нещасних випадків на виробництві. Також фахівці Держпраці пройшли курс надання долікарняної допомоги потерпілим, курс психології безпеки праці, гігієни праці та виробничої санітарії тощо.