logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Флешмоб «Праця молоді» пройшов в коледжі Сумського національного університету

Фахівці Управління Держпраці у Сумській області обговорили зі студентами коледжу Сумського національного університету особливості працевлаштування неповнолітніх. 

Заступник начальника Управління Наталія Антоненко, яка взяла участь у заході, ознайомила молодь із законодавчими актами, що регулюють трудові правовідносини в Україні, звернула увагу присутніх на основні принципи трудових відносин, закріплені Конституцією.
Фахівець зазначила, що у трудових правовідносинах неповнолітні, тобто особи, що не досягли вісімнадцяти років, прирівнюються в правах до повнолітніх, але у сфері охорони праці, робочого часу, відпусток деяких інших умов праці, користуються пільгами, що встановлюються чинним законодавством України.
Так скорочення робочого часу, збільшення тривалості щорічної оплачуваної відпустки, а також особливості оплати праці молоді стали основними темами консультаційно-роз’яснювальної зустрічі студентів із працівниками Держпраці. 
Присутні одержали пояснення та поради фахівців Управління Держпраці у Сумській області для уникнення ймовірних порушень законодавства.