logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

В Україні ряд норм з охорони праці втратили чинність

122 нормативно-правових акти, які регулюють сферу охорони праці, техніки безпеки та санітарії на підприємствах і установах, сьогодні втрачають чинність на території України. Документи, якими їх планують замінити, поки що знаходяться на стадії обговорення. Відповідний наказ Міністерства соціальної політики від 10 квітня 2017 року №592 30 травня 2017 набув чинності.

Такий дерегуляційний крок у міністерстві пояснюють реалізацією Плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
З повним переліком документів можна ознайомитися тут.
Водночас Мінсоцполітики оприлюднило проект наказу «Про затвердження Вимог безпеки і захисту здоров′я при використанні виробничого обладнання працівниками», який повинен заповнити прогалину в загальному регулювання безпеки поводження з робочим
устаткуванням.
Передбачається, що вимоги будуть поширюватися на всіх суб′єктів господарювання незалежно від форм власності, організаційно-правової форми та видів діяльності, оскільки будуть встановлювати мінімальні вимоги безпеки та міститиме більш конкретні обов’язки роботодавця щодо використання виробничого обладнання.

zib.com.ua