logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Відбулося чергове засідання робочої групи Сумського району з питань трудового законодавства

 Фахівці Управління Держпраці у Сумській області взяли участь у черговому засіданні районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке відбулося в Сумській районній раді.

Учасники засідання обговорили результати проведеної роботи з початку поточного року щодо забезпечення та контролю додержання роботодавцями мінімальних гарантій в оплаті праці й строків виплати заробітної плати. Також було розглянуто питання недопущення безпідставного скорочення штатних посад та переведення їх на скорочений робочий час у закладах й установах бюджетної сфери Сумського району. В обговоренні даного питання взяли участь і представники сільських рад та суб’єктів господарювання району. Фахівці проаналізували помилки щомісячної звітності підприємств, розглянули порядок оформлення працівників, зайнятих на сезонних роботах, проаналізували ситуацію щодо збільшення робочих днів на підприємствах з неповним робочим часом і кількості посад, за якими робітники працюють на неповній ставці.
Член робочої групи заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Сумській області Алла Врубель ознайомила учасників засідання з результатами проведених відділом перевірок підприємств за звітний період та виявленими порушеннями законодавства. Фахівець звернула увагу роботодавців на необхідності, відповідно до діючого законодавства, встановлення працівнику додаткової оплати за роботу в нічний час, окрім основного окладу.
На завершення учасники засідання ознайомилися з результатами виконання районної Програми зайнятості населення в частині створення нових робочих місць у січні-квітні 2017 року.
До складу робочої групи входять представники Управління Держпраці у Сумській області, Сумського об’єднаного управління пенсійного фонду України, Сумського районного центру зайнятості, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Сумській області, Сумського районного відділу ГУ НП в Сумській області, Управління соціального захисту населення Сумської РДА, Управління розвитку сільських територій Сумської РДА.