logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Фахівці Держпраці взяли участь в обговоренні стану готовності таборів Сумщини до сезону відпочинку

На обласній розширеній відео-селекторній нараді в Сумській обласній державній адміністрації обговорили стан готовності таборів Сумщини до початку сезону відпочинку. Захід пройшов за участю як представників структурних підрозділів Сумської ОДА, так і фахівців Управління Держпраці у Сумській області, Сумської обласної ради професійних спілок, Держпродспоживслужби, Головного управління національної поліції України в Сумській області, представників підприємств, працівників літніх таборів області тощо.

Учасники наради розглянули критерії розподілення коштів, виділених з обласного бюджету, по районам для реалізації оздоровчої компанії у 2017 році. Було проаналізовано заплановані програми оздоровлення дітей загиблих учасників АТО.
Також фахівці зупинилися на обговоренні діючих та організованих нещодавно мовних таборів, які дають дітям можливість поєднувати відпочинок із вивченням іноземної мови.   
Поряд з цим присутні на засіданні акцентували увагу на актуальних проблемах системи оздоровлення в області. А саме: скорочення мережі таборів, зростання вартості на дитячі путівки, зменшення можливості повернути у відповідний стан законсервовані раніше табори.    
У ході наради обговорено відповідність таборів встановленим санітарним нормам, організацію харчування дітей у таборах, а також його вартість. Поза увагою учасників засідання не залишилося й питання контролю проходження санітарного мінімуму працівниками таборів відпочинку.