logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Фотозвіт про відзначення Дня охорони праці на Сумщині

Із нагоди Всесвітнього дня охорони праці Організаційний комітет, створений при Управлінні Держпраці у Сумській області, запланував велику кількість різноманітних заходів. які тривали протягом квітня та охопили значну кількість учасників.  

Місячник охорони праці розпочався відкриттям у фойє Управління Держпраці у Сумській області фото-виставки кращих дитячих робіт – учасників регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Талантом юних аматорів Сумщини, які своїми роботами закликають дорослих берегти власне життя на робочому місці, може помилуватися кожен бажаючий, завітавши  до адмінбудівлі Управління у м. Суми.

 

На підприємствах Сумщини з нагоди Дня охорони праці державними інспекторами Управління Держпраці були проведені семінар-наради з питань, охорони праці та промислової безпеки, дотримання законодавства про працю. Фахівцями Держпраці наголошено, що запорукою безпеки на робочому місці є дотримання законодавства, створення належних та гідних умов для виконання трудових обов’язків. Адже одним із факторів розвитку суспільства є стан здоров’я населення, зокрема тих, хто щодня створює матеріальні та духовні блага, сприяючи розвитку та розбудові Української держави.


У Конотопі для працівників КП «Виробничого управління водопровідного каналізаційного господарства» проведено тренінг по наданню першої долікарської допомоги. Учасники заходу отримали знання та навички з питань надання першої допомоги при переломах, кровотечі, клінічній смерті, ураженні електричним струмом та опіках.

Напередодні Великодніх свят представники Управління Держпраці у Сумській області долучилися до Всеукраїнської толоки «За чисте довкілля». Працівники старанно прибрали закріплену за Управлінням територію, назбиравши та вивізши десяток мішків сміття. Участь у толоці також взяли представники виконавчого комітету Конотопської міської ради.


Також одним із запланованих заходів була панахида за загиблими на виробництві, яка пройшла 27 квітня у Свято-Воскресенському кафедральному соборі. 

Кульмінацією святкування Дня охорони праці стали урочисті збори 28 квітня, на яких вшановували кращих з тих, хто своєю наполегливою працею забезпечує належні, безпечні і здорові умови праці, стоїть на сторожі здоров’я і головне – життя. Почесними грамотами Управління Держпраці у Сумській області, цінними та солодкими подарунками відзначили переможців та призерів Відбіркового регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».