logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Із нагоди Дня охорони праці на ПАТ «Бель Шостка Україна» пройшов захід «Безпека праці на виробництві»

Захід «Безпека праці на виробництві», пройшов на базі ПАТ «Бель Шостка Україна» з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні з метою аналізу стану безпеки на підприємстві та впровадження європейського досвіду в частині забезпечення гідних умов праці.

За ініціативи організаційного комітету з підготовки та проведення заходів до Дня охорони праці у Шостці пройшла зустріч керівників ПАТ «Бель Шостка Україна»,  представників Управління Держпраці та Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань України у Сумській області.

У ході заходу було проведено презентацію самого підприємства та продукції, яка ним виготовлюється, Групових тижнів безпеки та Дня безпеки для дітей, запроваджених у ПАТ «Бель Шостка Україна».
Директор з виробництва підприємства Тарас Яровий продемонстрував засоби індивідуального захисту, діючі системи охорони праці, ознайомив учасників заходу з нововведеннями в частині аналізу безпеки робочих місць, одним із яких є поведінкові аудити безпеки.
Із метою наочної демонстрації запроваджених на підприємстві шляхів та заходів уникнення травмування працівників учасники зустрічі мали нагоду ознайомитися із виробничим процесом, новітнім обладнанням, яке використовується ПАТ «Бель Шостка Україна» та персоналом, що забезпечує виготовлення продукції підприємства. Також Тарас Яровий ознайомив гостей із умовами зберігання та аналізу якості готової продукції.

     

Начальник відділу нагляду в АПК та СКС Валентина Герасименко, яка взяла участь у зустрічі, наголосила на тому, що подібні заходи дають можливість підвищення ефективності співпраці державних контролюючих органів та підприємств в частині превентивної діяльності, а також переймання успішного досвіду задля забезпечення гідних і здорових умов праці.