logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

У Сумських навчальних закладах пройшли відкриті уроки з нагоди Дня охорони праці

Із нагоди Всесвітнього Дня охорони праці в Сумах для школярів та студентів навчальних закладів пройшли відкриті уроки з питань безпеки праці та особистої обережності на виробництві й у побуті.

Традиційно щороку 28 квітня в Україні відзначається Всесвітній День охорони праці. Із метою привернення уваги громадськості до питань виробничої безпеки й гарантованих законодавством прав працівників на гідні та безпечні умови праці Організаційним комітетом із підготовки і проведення Дня охорони праці в Сумській області на квітень поточного року заплановано значну кількість заходів, серед яких зустрічі з вихованцями навчальних закладів.

Так у рамках організації місячника з охорони праці фахівці відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Сумській області, а також Сумської обласної ради професійних спілок провели ряд зустрічей із учнями шкіл і студентами навчальних закладів обласного центру.

У процесі інтерактивної гри свої знання в сфері безпеки праці показали учні Сумських спеціалізованих шкіл №7 і №10. Слід зазначити, що для ілюстрації порушеної теми фахівцям у нагоді стали дитячі малюнки учасників конкурсу «Охорона праці очима дітей». Зацікавленість дітлахів у сфері охорони праці підкреслює важливість і повсякчасну актуальність питання збереження власного здоров’я та життя. Старанні школярі вразили гостей своєю обізнаністю, дорослістю висловлювань та глибоким розумінням обговорюваних питань.

 

Не менш значущою охорона праці є в житті студентів, особливо з огляду на можливість суміщення навчання та роботи. На лекції, присвяченій питанням безпеки праці, за участю головного державного інспектора Держпраці студенти коледжу Сумського національного аграрного університету ознайомилися з організаційними питаннями функціонування служби охорони праці на підприємстві, передбаченою законом відповідальністю за порушення з охорони праці та ймовірними наслідками, а також діями у разі виникнення нещасного випадку на виробництві.