logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Стан заборгованості із заробітної плати на підприємствах Сумщини обговорили на засіданні в Сумській ОДА

Управлінням Держпраці у Сумській області за I квартал 2017 року проведено всього 186 планових та позапланових перевірок суб’єктів господарювання в частині додержання трудового законодавства. Із них вісім контрольних заходів – з питань своєчасної виплати заробітної плати підприємствами-боржниками Сумської області.

Начальник Управління Держпраці у Сумській області Юрій Семеног взяв участь у спільному засіданні Сумської регіональної тристоронньої соціально-економічної ради та обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, що проходило в Сумській ОДА.
Юрій Семеног зазначив, що у порівнянні з минулим роком, кількість перевірок підприємств-боржників із заробітної плати, проведених у звітному періоді 2017 фахівцями Держпраці, значно зменшилася. Така ситуація пов’язана з посиленням у I кварталі поточного року превентивної діяльності Управління, особливо у зв’язку із встановленням нового рівня мінімальної заробітної плати. Фахівцями Держпраці проводяться інформаційно-роз’яснювальні заходи з питань трудового законодавства, надаються індивідуальні консультації та роз’яснення.
 Начальник Управління проаналізував результати перевірок підприємств, що мають заборгованість із заробітної плати, а саме: ПАТ "СМВО", ДП «Аква-Сервіс» ПП «Еліпс», ТОВ НВП "Преобразователь", ТОВ "Тростянецький електрозавод", Державного науково-дослідного інституту хімічних продуктів, ТОВ  "Фрунзе-профіль", КП "Чисте місто" Роменської міської ради, КП Шосткинський КЗ "Зірка".
Особливу увагу очільник Управління звернув на те, що одне із зазначених підприємств допустило порушення 13 статей Кодексу законів про працю України та п’яти статей законодавства щодо оплати праці, що є значною неповагою не лише до законодавчої системи країни, але й до власних працівників.
За виявлені порушення керівнику підприємства внесено пропозицію про притягнення винних посадових осіб до дисциплінарної відповідальності. Також, керівникам підприємств, які допустили порушення трудового законодавства внесено приписи, за виконанням яких встановлено контроль. Матеріали перевірок направлено до правоохоронних органів.

На ряду з цим, дуже часто підприємства виправдовують порушення строків виплати заробітної плати скрутним економічним становищем та іншими об’єктивними причинами.

Юрій Семеног процитував рішення апеляційного суду щодо визнання правомірними винесені постанови про накладення штрафу на підприємство-боржника ПАТ «Шосткинське АТП 15909» за порушення строків виплати заробітної плати: "Своєчасність та обсяги виплати заробітної плати працівникам не можуть бути поставлені в залежність від здійснення інших платежів та їх черговості. Законодавством закріплено обов’язок роботодавця виплачувати заробітну плату працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом."