logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Держгірпромнагляд перевірив підприємства Шостки

На виконання плану роботи Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України та плану роботи територіального управління на ІІ квартал 2013 року посадовими особами проведені перевірки дотримання технологічних регламентів на підприємствах, які здійснюють виробництво та утилізацію звичайних видів боєприпасів. Зокрема, перевірялися виконання приписів та здійснювалося поновлення експлуатації обладнання, роботу якого було заборонено під час попередніх перевірок.

Головну увагу державних інспекторів з охорони праці було прикуто до підприємств м. Шостка – КП «Шосткинський казенний завод «Імпульс», КП ШКЗ «Зірка», та Державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів. Під час перевірок було встановлено, що влітку 2013 року утилізацію звичайних видів боєприпасів КП ШКЗ «Імпульс» та ДержНДІХП не проводили. Декілька робіт з утилізації звичайних видів боєприпасів проводило КП ШКЗ «Зірка». Виробництво вибухових матеріалів промислового призначення здійснювало лише КП ШКЗ «Імпульс».

У ході перевірок було виявлено 9 порушень законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. До адміністративної відповідальності за виявлені порушення притягнуто одну посадову особу.