logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Фахівці Держпраці застерегли працівників ТОВ «Енмаліт» від можливих помилок на виробництві

Днями у ТОВ «Енмаліт» фахівцями Управління Держпраці у Сумській області було проведено семінар-нараду з питань охорони праці та промислової безпеки, експлуатації газових приладів на підприємстві, справного стану димових та вентиляційних каналів.

Основними питаннями заходу стали: дотримання вимог користування газом на підприємстві, експлуатації  газових приладів, справного стану димових та вентиляційних каналів, безпечного  використання балонів зрідженого вуглеводневого газу.

Діяльність ТОВ «Енмаліт» пов’язана із процесом лиття сталі, що відбувається за високої температури та використання газових приладів. Тому, актуальним для підприємства повсякчас є сумлінне дотримання вимог охорони праці на виробництві, особливо безпеки під час експлуатації газових установок.

Під час семінару-наради спеціалісти Держпраці, знаходячись у ливарному цеху, нагадали про можливі причини нещасних випадків та застерегли працівників від можливих помилок.

 Участь у заході взяли:  директор ТОВ «Енмаліт», інженер з охорони праці, керівники структурних підрозділів підприємства та державні інспектори Управління Держпраці у Сумській області.

Проведення подібних превентивних заходів планується Управлінням Держпраці у Сумській області на більшості підприємств, діяльність яких пов’язаних із виконанням робіт підвищеної небезпеки.