logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Завершено комісійну перевірку Шосткинського заводу хімічних реактивів

Під час всебічної комісійної перевірки дотримання вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки Публічного акціонерного товариства «Шосткинський завод хімічних реактивів» фахівцями Управління Держпраці у Сумській області було виявлено більше ста порушень. За результатами перевірки до адміністративної відповідальності шляхом накладення штрафів притягнуто шість посадових осіб.

Загалом, виявлені на заводі порушення, незважаючи на їх значну кількість, несуть організаційний характер, натомість мають бути усунені у встановлений законодавством термін.

У процесі перевірки основну увагу фахівцями Держпраці було приділено функціонуванню системи управління охороною праці, стану обліку та якості розслідування нещасних випадків, профзахворювань та аварій, проведення атестації робочих місць та їх відповідність правилам безпеки. Не залишилися поза увагою й питання забезпечення працюючих спецодягом, засобами індивідуального та колективного захисту. Керівництву підприємства рекомендовано провести реєстрацію відомчого спеціалізованого автотранспорту.

По завершенню комісійної перевірки на ПАТ «Шосткинський завод хімічних реактивів» було проведено спільну нараду, за участі генерального директора та інженера з охорони праці підприємства, керівників відділів та секторів Управління Держпраці у Сумській області. Було проаналізовано результати проведеної перевірки, видано приписи щодо виявлених порушень.