logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Переможцями конкурсу «Охорона праці очима дітей» стали юні художники Ямпільського районного центру ДЮТ «Полісяночка»

В Управлінні Держпраці у Сумській області було визначено переможців регіонального Відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», присвяченого Дню охорони праці в Україні. Ними стали вихованці Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» КЗ Ямпільський районний центр дитячої та юнацької творчості. Серед дітей молодшої вікової групи перше місце посіла Поліна Тетюра, кращою серед дітлахів від 11 до 14 років стала робота Анастасії Пірогової, у старшій віковій групі перемогу святкував Владислав Ільченко.

За час проведення першого туру конкурсу до Управління Держпраці у Сумській області надійшло близько сотні  різноманітних та цікавих дитячих малюнків із усіх куточків області. У фінал регіонального Відбіркового туру потрапило 50 найкращих робіт, тематика та оформлення яких відповідали умовам конкурсу.

За рішенням неупередженого журі II місце серед наймолодших учасників конкурсу посіла Маргарита Садова (Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, зразкова студія образотворчого мистецтва «Світ фарб»). III місце серед юних аматорів до 11 років отримав Денис Бондаренко (ССШ I-III ступенів №1 ім. В.Стрельченка, м. Суми).

 

Серед учасників середньої вікової групи II та III місця відповідно дісталися Анні Лобановій (Білопільська СШ №1) та Валерії Мордвіновій (ССШ I-III ступенів №9, м. Суми).

 

У віці до 18 років «срібло» та «бронзу» взяли відповідно Оксана Булигіна (Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, зразкова студія образотворчого мистецтва «Світ фарб») та Іван Шевченко (Білопільська ЗОШ I-III ступенів №2).

 

Усі лауреати конкурсу будуть відзначені грамотами та нагородами під час урочистого святкування Дня охорони праці 28 квітня 2016 року. Кращі малюнки незабаром можна буде побачити на виставці у фойє Управління Держпраці у Сумській області, за адресою м. Суми, вул. Горького, 28-б. Роботи, що посіли перші місця візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу, який пройде у Києві у квітні 2016 року.

Нагадаємо, що Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», запроваджено ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці.

Управління Держпраці у Сумській області дякує усім учасникам конкурсу, а також партнерам за неоціненну допомогу в організації та проведенні регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – Обласному центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (директор – Лариса Тихенко), ДП «Сумський ЕТЦ Держпраці» (директор – Олександр Арєстов).