logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

На Сумщині з початку року зафіксовано дев’ять побиттів на робочому місці

Під час виконання своїх службових обов’язків з початку року Управлінням Держпраці у Сумській області було зафіксовано дев’ять випадків побиття працівників. Тілесних ушкоджень на своїх робочих місцях зазнали шестеро чоловіків та троє жінок.

Останній випадок нанесення тілесних ушкоджень працівнику на робочому місці був зафіксований 10 лютого в обласному центрі. Зі слів потерпілої, один з відвідувачів бару «Луна» побив її під час виконання нею службових обов’язків. Жінка отримала численні забої обличчя. За даним фактом правоохоронці вже проводять перевірку.

Цього року фахівці Управління Держпраці у Сумській області відзначають суттєвий сплеск випадків нанесення тілесних ушкоджень особам, які знаходилися на робочому місці. Цікаво, що жертвами хуліганських нападів стають представники зовсім «неагресивних» професій. Варто хоча б пригадати нещодавній конфлікт у газеті «Сумщина», де факт побиття стосувався журналістів.

Нагадаємо, що згідно п. 15 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві,  обставинами,  за  яких нещасний випадок визнається таким, що пов'язаний з виробництвом є заподіяння  тілесних ушкоджень іншою особою під  час  виконання  чи  у  зв'язку  з виконанням ним трудових  (посадових)  обов'язків або дій в інтересах підприємства незалежно  від початку досудового  розслідування,  крім випадків з'ясування   потерпілим   та   іншою  особою  особистих  стосунків невиробничого  характеру,  що  підтверджено висновком компетентних органів.