logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Із питань додержання законодавства про працю відтепер потрібно звертатися за новою адресою

Днями один із найбільших структурних підрозділів Управління Держпраці у Сумській області – відділ з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, відзначив своєрідні вхідчини, отримавши нове приміщення за адресою: м. Суми, вул. Пушкіна, 55. У цьому заході взяли участь поважні гості з Києва – представники центрального апарату Державної служби України з питань праці.

Відтепер кожен громадянин області матиме змогу в комфортних умовах отримувати у найкоротший термін консультації, поради та якісну правову допомогу у висококваліфікованих фахівців згідно із вимогами конвенцій Міжнародної організації праці та законодавства України. Власне відділ здійснює контроль за дотриманням законодавства про працю з питань: трудових договорів, робочого часу та відпочинку, оплати праці та компенсацій, відшкодування шкоди, заподіяної працівникові каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я, пов’язаним з виконанням трудових обов’язків тощо. Також за консультаціям до фахівців відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів можуть звертатися громадяни, які потребують соціального захисту.

Рішення про «переселення» вищеназваного відділу до нового приміщення керівництво Управління Держпраці у Сумській області ухвалило невипадково. По-перше, із логістичних міркувань, адже поруч розташовуються автовокзал та Міський центр зайнятості, що значно полегшить і скоротить час як сумчан, що потребують на вирішення трудових питань, так і мешканців з усієї області. По-друге, відремонтоване та обладнане за усіма сучасними вимогами приміщення дозволить відчути відвідувачам «турботу про людей» не на словах, а на власні очі.

Нагадаємо, що підрозділи Управління Держпраці у Сумській області, окрім будівлі на вул. Пушкіна, в обласному центрі розташовані також по вул. Горького, 28-б (головний офіс), та вул. Герасима Кондратьєва. Більш детальну інформацію щодо структури та контактів можна переглянути на сайті Управління.

Довідка. Кабінет Міністрів України постановив утворити Державну службу України з питань праці, реорганізувавши шляхом злиття Державну інспекцію з питань праці та Державну службу гірничого нагляду та промислової безпеки і поклавши на Службу, що утворюється, функції з реалізації державної політики, які виконували органи, що припиняються (крім функцій з реалізації державної політики у сфері охорони надр), а також функції з реалізації державної політики у сфері гігієни праці та функції із здійснення дозиметричного контролю робочих місць і доз опромінення працівників (Постанова № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади»).