logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Фахівці Держпраці виявили майже півтори сотні порушень у «Бель Шостка Україна»

Під час всебічної комісійної перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці на ПАТ «Бель Шостка Україна», державними інспекторами Управління Держпраці у Сумській області виявлено 144 порушення. За результатами перевірки до адміністративної відповідальності шляхом накладення штрафів притягнуто вісім посадових осіб. 

Під час комплексної перевірки увагу фахівців Держпраці було, у першу чергу, зосереджено на питаннях ефективності роботи системи управління охороною праці, безпечного виконання робіт, та наявності відповідних дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки.

Утім, кількість виявлених порушень говорить сама за себе. Переважна більшість з них стосується технічних та організаційних питань. По завершенню перевірки було проведено спільну нараду за участю керівництва підприємства та начальників відділів і секторів Управління. Суб’єкту господарювання ПАТ «Бель Шостка Україна» необхідно розробити заходи щодо усунення виявлених порушень під час всебічної перевірки. Після усунення порушень та їх причин, зазначених у приписах, посадовими особами Управління Держпраці у Сумській області буде проведено позапланову перевірку.