logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

В управлінні Держпраці долучилися до Всеукраїнського тижня права

Ознайомлення працівників з основними заходами, спрямованими на запобігання корупції в Управлінні Держпраці у Сумській області під час виконання покладених на них службових повноважень відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» –  тема  чергового семінарського заняття з державними службовцями Управління Держпраці у Сумській області. Захід проводився з нагоди Всеукраїнського тижня права, який триває з 7 до 11 грудня 2015 року.

За ініціативою Держпраці в усіх регіонах України відбуваються заходи, спрямовані на роз’яснення прав громадян, у тому числі на створення належних умов на робочих місцях, дотримання законодавства про працю, охорону праці та гігієну праці. Основна мета заходів – підвищення рівня правової культури населення, привернення уваги суспільства до забезпечення трудових прав громадян, а також їх прав на безпечну працю.

За ініціативи управління Держпраці у Сумській області проходять семінари з питань професійних ризиків, консультації на підприємствах та лекції у навчальних закладах, «круглі столи» за участі сторін соціального партнерства. Однією з форм підвищення рівня кваліфікації своїх спеціалістів було обрано антикорупційний семінар. Основні складові превентивної антикорупційної системи, правила етичної поведінки, відповідальність за вчинення корупційних правопорушень та правопорушень пов’язаних з корупцією – ці та інші питання обговорювалися під час навчання фахівців управління. 

Також для студентів одного з провідних технічних вишів України – Сумського Державного Університету фахівцем сектору юридичного забезпечення Управління Держпраці у Сумській області було прочитано лекцію з охорони праці.  

Довідка. Загальнодержавна акція Тиждень права проводиться в Україні щорічно відповідно до Указу Президента від 8 грудня 2008 року №1149 «Про Всеукраїнський тиждень права» та був започаткований з нагоди 60-ї річниці проголошення Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини. Тиждень права узагальнює собою цілу низку соціально-значимих заходів і спрямований на утвердження в нашій країні правової держави, на підняття рівня правової культури, поваги до свобод громадян, які охороняються правом. Щороку цей захід відбувається у тиждень, що включає 10 грудня, коли святкується День прав людини, та супроводжується проведенням заходів з популяризації знань про людські права та про Загальну декларацію прав людини.