logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Держпраці дбає про підвищення кваліфікації спеціалістів

Підвищення кваліфікації працівників – один із основних напрямків роботи Державної служби з питань праці задля покращення ефективності та професійного зростання кадрового потенціалу підприємства чи організації будь-якої форми власності. Здійснювати цю роботу необхідно власним прикладом – переконані в управлінні Держпраці у Сумській області.

У жовтні 2015 року на виконання наказу Нацдержслужби «Про затвердження Порядку організації підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання і протидії корупції» головний спеціаліст з питань протидії корупції управління Держпраці у Сумській області пройшов навчання в Інституті післядипломної освіти Національної академії внутрішніх справ (м. Київ) та отримав відповідне свідоцтво.

Правові засади запобігання корупції, запобігання корупції правоохоронними органами, юридична психологія, правові та лінгвістичні особливості ділового спілкування та документування – ці та інші теми протягом тижня розкривали перед слухачами кращі юристи країни. 

Вручаючи свідоцтва, перший проректор Національної академії внутрішніх справ, полковник міліції, доктор юридичних наук, професор Станіслав Гусарєв високо оцінив професійну підготовку та фахові знання слухачів, а також висловив сподівання на ефективний процес боротьби із таким ганебним явищем як корупція.