logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Освіта має бути не лише якісною, але й безпечною

З метою ефективного впровадження превентивних заходів задля безпечної експлуатації котелень у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, та належної підготовки їх матеріально-технічної бази до опалювального сезону 2015-2016 рр., а також дотримання вимог безпеки під час використання балонів зрідженого вуглеводневого газу в місцях масового скупчення людей, управління Держпраці у Сумській області провело семінар-навчання.

Цього разу державні інспектори управління свідомо вирішили збільшити «коло» впливу на посадових осіб, відповідальних за питання охорони праці на своїх підприємствах, установах та організаціях м. Суми та Сумського району. Крім перших керівників вищих, професійно-технічних, загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, шкіл і інтернатів, на черговий семінар були запрошені представники середньої управлінської ланки. За кількістю присутніх захід став чи не наймасовішим за останній час.

Ініціатором заходу виступив Департамент освіти та науки Сумської обласної державної адміністрації. Серед питань порядку денного доповідачі більш докладно зупинилися на основних вимогах щодо безпечної експлуатації котелень в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах та належної підготовки їх матеріально-технічної бази до нового опалювального сезону, здійсненні функцій управління охороною праці обласною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування, у тому числі аналізі наглядової діяльності управління Держпраці у Сумській області, дотриманні вимог безпеки під час використання балонів зрідженого вуглеводневого газу в місцях масового скупчення людей.

Державні інспектори з охорони праці вкотре звернули особливу увагу присутніх на питаннях виведення котелень з підвалах приміщень, професійному доборі операторів котелень, технічному стані обладнання та наявності експлуатаційної документації об’єктів підвищеної небезпеки.