logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Буринь готується до опалювального сезону

Одразу два семінари з питань безпечної праці минулого тижня у Бурині провели головні державні інспектори підрозділів управління Держпраці у Сумській області. Цього разу мова йшла про безпечну експлуатацію газових опалювальних приборів у навчальних закладах району, використання кисню та посудин, що працюють під тиском, у лікувально-профілактичних установах Буринщини, а також безпечну експлуатації котелень у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.   

Семінари-навчання проходили спільно з Буринською районною державною адміністрацією, керівництво якою, у першу чергу, зацікавлене у безпечному та безаварійному функціонуванні соціальної сфери своєї територіальної громади. Особливо це стосується підготовки закладів освіти та охорони здоров’я до опалювального сезону.

Державні інспектори з охорони праці вкотре звернули особливу увагу керівників відділу освіти Буринської райдержадміністрації, керівників навчальних та лікувально-профілактичних закладів на питання виведення котелень з підвалах приміщень, професійний добір операторів котелень, технічний стан обладнання та наявність експлуатаційної документації об’єктів підвищеної небезпеки. Щодо останніх – не порушувати встановлених нормативно-правових норм: алгоритму введення в експлуатацію, технічне обслуговування та наявність дозволів.

Також особливу увагу присутніх на семінарі було звернуто на безпеку під час використання балонів зрідженого газу в побуті, закладах громадського харчування та місцях масового скупчення людей.

На завершення зустрічі фахівці обласного управління відповіли на запитання присутніх, що стосувалися не лише безпечної праці, а й цілого кола питань, що відтепер є у компетенції новоствореного органу – Державної служби з питань праці.