logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

На Сумщині тривають заходи з нагоди Дня охорони праці

Упродовж квітня на Сумщині проходить місячник охорони праці, девіз якого «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці!» Його кульмінацією стануть урочистості, заплановані на 28 квітня, що відзначається, згідно з Указом Президента України, як Національний день охорони праці.

Серед основних заходів, запланованих Організаційним комітетом за ініціативи територіального управління Держгірпромнагляду у Сумській області, варто виділити організацію оглядів-конкурсів з охорони праці серед підприємств, та підведення їх підсумків із визначенням і заохоченням переможців – кращих трудових колективів Сумщини. У рамках місячника заплановано проведення семінарів-нарад та круглих столів з питань промислової безпеки та охорони праці.

Нинішнє відзначення Дня охорони праці на Сумщині, нажаль, вперше за останні роки буде позбавлене святкових «родзинок» на кшталт КВН чи пісенного фестивалю за участю аматорських колективів підприємств. Ситуація на сході держави не дає підстав для подібного «святкування». Натомість цього року організатори Дня охорони праці планують повернутися саме до «історичних джерел» цієї важливої дати. А історія цього свята почалася в США і Канаді. У 1989 році профспілки цих країн влаштували «День пам’яті загиблих працівників». Через десять років, вже більш ніж сто країн світу перейняли цей досвід і стали у різноманітний законний спосіб привертати увагу державних діячів до такої кричущої проблеми, як охорона праці.

Організаційний комітет з підготовки та проведення на Сумщині Дня охорони праці запрошує усіх бажаючих 28 квітня 2015 року об 11 годині на урочисті збори, які відбудуться у залі засідань Сумської обласної ради за адресою: м. Суми, площа Незалежності, 2. 

Довідка. План заходів з підготовки та проведення в області заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні в рамках Всесвітнього дня охорони праці на 2015 рік під девізом: «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці!»