logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

У Конотопському району дбають про безпечну працю

«Організація роботи з охорони праці, профілактика порушень норм безпеки, порядок проведення розслідувань нещасних випадків на підприємствах, установах, організаціях Конотопського району» – такою була тема останнього семінару, який пройшов наприкінці березня на базі Політехнічного технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету.

Черговий семінар-нарада стала найпредставницьким превентивним заходом за останній час, адже участь у ньому взяли представники майже усіх інспекцій теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області.

На семінарі-нараді розглядалися наступні питання:

  • ефективність організації СУОП на підприємствах району;
  • дотримання вимог законодавства і нормативно-правових актів з охорони праці, які необхідно передбачити під час розробки і укладення трудового договору;
  • запобігання виробничим травмам, професійним захворюванням, пожежам та аваріям;
  • роль профспілок у забезпеченні працівників соціальними гарантіями у сфері охорони праці;
  • дотримання вимог безпеки під час обслуговування електроустановок понад 1000 В;
  • дотримання правил безпечної експлуатації котлів;
  • правильність і своєчасність проведення заходів, що гарантують безпеку людей, майна і навколишнього природного середовища, гірничих розробок і свердловин від шкідливого впливу робіт, пов’язаних із використанням надр.

Довідка. У 2014 році на підприємствах м. Конотоп та Конотопського району сталося три нещасні випадків із тяжкими наслідками та один груповий нещасний випадок. Трагедій із загибеллю працівників минулого року в даному регіоні, на щастя, не зафіксовано.