logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Рівень смертельного травматизму на підприємствах Сумщини зменшився вдвічі

За перші три місяці 2015 року в області кількість випадків загального виробничого травматизму скоротилася, підтвердивши тенденцію останніх років до зменшення рівня трагедій на робочому місці. Це ж стосується і смертельного травматизму, який скоротився вдвічі.

У порівнянні із 2014 роком, коли кількість травмувань на робочому місці у І кварталі становила 37 нещасних випадків, у нинішньому році ця цифра зменшилася і склала 36 випадок. Смертельний травматизм також зазнав корегування у позитивний бік. Торік із січня по березень на підприємствах області загинуло 4 особи, у нинішньому – дві (у відносному показнику це 50%). Минулого року усі чотири загиблі – жінки, жертвами цьогорічних смертельних трагедій ставали виключно чоловіки.    

Протягом трьох місяців 2015 року при здійсненні наглядової роботи державними інспекторами було перевірено (на вимогу роботодавців) 84 об’єкти господарювання області. Виявлено 14 порушень законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці. Нагадаємо, що від початку серпня минулого року на проведення перевірок було накладене урядове «вето». За виявлені порушення на 6 працівників накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафів, із них 4 – на перших керівників. До органів прокуратури направлено два подання про притягнення посадових осіб до відповідальності за порушення Законів про охорону праці.