logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Небезпечна ділянка галузі АПК – деревообробка під наглядом інспекторів з охорони праці

На Лебединщині на базі місцевого лісгоспу пройшов черговий превентивний захід задля попередження виробничого травматизму на підприємствах деревопереробної промисловості. Участь у семінарі-нараді взяли представники районної державної адміністрації, керівники профільних підприємств району, головні інженери, представники виробничо-технічних служб, голови первинних профспілкових організацій, інженери та громадські інспектори з охорони праці деревопереробних та сільськогосподарських підприємств Лебединського району. 

Ініціатором заходу виступило територіальне управління Держгірпромнагляду у Сумській області. Згідно «сумної» статистики на підприємствах деревопереробної промисловості України у 2014 році збільшилось травмування працівників зі смертельним та тяжким наслідками. Відтак, Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України звернулася до державних адміністрацій із проханням вжити організаційних та інших ефективних заходів для попередження виробничого травматизму підприємствах деревопереробної промисловості.

Враховуючи «урядовий мораторій» на перевірки, що негативно впливає на показники виробничого травматизму, чи не єдиним способом унеможливити ріст кількості травм та аварій залишається інформаційно-роз’яснювальна робота, тобто вплив на свідомість керівників та працівників підприємств за допомогою бесід, порад та консультацій.

Нинішній семінар-нарада складалися з двох частин – теоретичної та практичної. Спочатку було розглянуто заходи щодо безаварійної роботи, попередження виробничого травматизму та професійних захворювань, забезпечення працівників спецодягом та засобами індивідуального захисту. Друга частина проходила власне на виробничий ділянці ДП «Лебединський лісгосп».