logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Підбито підсумки роботи ДП «Сумський ЕТЦ» за 2014 рік

За основними показниками роботи Державне підприємство «Сумський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» перевиконало план за минулий рік. Про це звітував на засіданні Колегії теруправління Держгірпромнагляду начальник Сумського ЕТЦ Павло Ворончагін у своїй доповіді щодо експертно-технічної підтримки наглядової діяльності на підприємствах Сумщини у 2014 році.

Аналізуючи роботу підприємства у минулому році, зокрема її фінансові показники, можна зробити певний висновок про перевиконання плану за всіма видами виробничої діяльності. Зокрема, обсяг реалізації робіт виконано на 130%, при цьому рівень рентабельності склав близько 14,7% (за планом – 13,37%). Відповідно збільшився й прибуток підприємства.

Натомість, головним завданням Сумського експертно-технічного центру була і залишається експертно-технічна підтримка державного нагляду, реалізація технічної політики держави у сфері охорони праці та промислової безпеки. У 2014 році підприємством проведено 344 експертизи підприємств для видачі дозволів, 127 експертиз проектної та технічної документації, понад 60 оцінок відповідності обладнання діючим нормативним актам. Крім цього, технічними експертами проведено 57 електровимірювальних робіт, 123 обстеження та паспортизації будівель і споруд, понад 2500 технічних оглядів та діагностування обладнання. За минулий рік з питань охорони праці було навчено 1033 особи, та 1126 людей довели свою працездатність за допомогою психофізіологічної експертизи.

ДП «Сумський ЕТЦ» є практично єдиною експертною організацією в області, яка залучається наглядовими і правоохоронними органами до виконання технічної експертизи, зокрема, при розслідуванні нещасних випадків на виробництві та перевірках суб’єктів господарювання. Минулого року фахівці-експерти залучалися до комісій із розслідування нещасних випадків та досудових слідчих дій органів внутрішніх справ, прокуратури та СБУ 13 разів – тобто практично щомісяця.

За словами начальник Сумського ЕТЦ Павла Ворончагіна серед пріоритетних напрямків залишається підвищення рівня кваліфікації фахівців і вдосконалення дозвільної системи. Також поетапно вдосконалюється й система управління підприємством. Одним із складових успіху підприємства, керівник вбачає у впроваджені нової системи оплати праці, яка підвищила рівень відповідальності працівників за якість виконаної роботи і стимулювала перевиконання виробничих планів по кожному підрозділу і по центру в цілому.

Наразі у штаті експертної організації налічується 14 висококваліфікованих технічних експертів та троє фахівців із неруйнівного контролю, більшість з яких атестована за кількома напрямками.