logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Під час мораторію на перевірки безпеку праці ніхто не скасовував

Минулого тижня теруправлінням Держгірпромнагляду у Сумській області проведено робочу нараду-семінар із керівниками та фахівцями служби охорони праці ПАТ «Сумське НВО ім. М.В.Фрунзе». Основна тема заходу – аналіз роботи підприємства з питань охорони праці, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху за 2014 рік та заходи щодо попередження виробничого травматизму.

Крім цього було розглянуто важливе питання забезпеченості працівників спецодягом, спецвзуттям та індивідуальними засобами захисту, виконання комплексних заходів щодо підвищення існуючого рівня охорони праці та промислової безпеки та фінансування цих заходів. Окрему увагу державні інспектори теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області зосередили на існуючих вимогах нормативно-правових актів з охорони праці та порядку організації роботи відповідно до «Правил будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів». Особливо це стосується зимового періоду. Згідно статистики, впродовж 2014 року в Україні при експлуатації об`єктів котлонагляду та підйомних споруд отримали травми 20 працівників, серед яких 6 загинули.

Представники теруправління звернули увагу присутніх, що за умов чинного мораторію на перевірки підприємств органами державного нагляду, в тому числі Держгірпромнаглядом, жодним чином не скасовується необхідність додержання вимог нормативно-правових  актів з охорони праці та промислової безпеки роботодавцями, посадовими особами та працівниками підприємств.