logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

У нинішньому році оздоровчий сезон на Сумщині пройшов без трагедій

Цьогорічного оздоровчого сезону фахівці теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області перевірили половину дитячих оздоровчих закладів, що працювали на теренах Сумщини. За цей час було виявлено понад 150 порушень законодавчих та інших нормативних актів з охорони праці. Можливо, завдяки пильності й державних інспекторів з охорони праці вдалося уникнути трагедій під час літнього відпочинку дітей та роботи обслуговуючого персоналу оздоровчих закладів.

Шукати потенційну небезпеку під час літнього оздоровлення малечі державні інспектори теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області розпочали ще у лютому. До плану роботи було включено 12 із 24 дитячих та інших оздоровчих закладів Сумщини. Серед порушень, виявлених під час перевірок, варто зупинитися на наступних:

  • на території табору знаходяться дерева із не спиляними сухими гілками;
  • не проведено належним чином обстеження та випробування каруселей на ігрових майданчиках;
  • не проведено лабораторні виміри опору заземлюючих пристроїв електроустановок, опору ізоляції електромереж та електрообладнання;
  • відповідальні особи не пройшли навчання та перевірку знань з охорони  праці.

Питання безпечного відпочинку дітей та роботи дорослих постійно знаходиться на контролі теруправління Держгірпромнагляду. Відтак наступного року керівники дитячих оздоровчих закладів мають виконати «роботу над помилками» і усунути всі виявлені порушення, аби провести літній сезон оздоровлення дітлахів без трагедій, на кшталт цьогорічному.