logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Фахівці з охорони праці перевірили «Сумиобленерго»

Під час всебічної комісійної перевірки ПАТ «Сумиобленерго» державними інспекторами теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області було виявлено близько 400 порушень вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці, до адміністративної відповідальності притягнуто 36 посадових осіб підприємства.

Колегія теруправління, розглянувши і обговоривши результати перевірки енергетиків, зазначила, що на підприємстві проводиться певна робота по забезпеченню здорових і безпечних умов праці. Головне, вирішується питання щодо винесення з територій навчальних і дошкільних закладів небезпечних високовольтних ліній. «Природні примхи» останніх років змушують керівництво ПАТ «Сумиобленерго» якомога швидше вирішувати питання переносу електричних дротів за межі шкіл та дитсадочків. 

Згідно плану всебічних перевірок наприкінці червня поточного року фахівці Держгірпромнагляду перевірили виробничі об’єкти головного управління ПАТ «Сумиобленерго» та його філій у районах області. Усі порушення викладені у 42 обов’язкових до виконання приписах.