logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Скорочення фінансування не повинно позначитися на якості роботи

Упродовж серпня-грудня 2014 року перевірки підприємств, установ і організацій, фізичних осіб-підприємців контролюючими органами, зокрема Держгірпромнаглядом України, здійснюватимуться виключно із дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки. Ця норма передбачена Законом «Про внесення змін до Закону України» про Державний бюджет України на 2014 рік» №1622-VII.

Відповідний Закон набув чинності із 3 серпня 2014 року. Наразі територіальне управління Держгірпромнагляду у Сумській області продовжує здійснювати покладені на нього функції щодо виконання основного Закону держави – Конституції України, згідно статті 43 гарантуючи кожній людині належні, безпечні і здорові умови праці. У нинішніх складних умовах, за скороченням видатків на забезпечення діяльності на 70%, державні інспектори з охорони праці спробують утримати показники виробничого травматизму на існуючому рівні.

Нагадаємо, що за шість місяців 2014 року кількість нещасних випадків зі смертельним наслідком, що сталися на підприємствах Сумщини, скоротилася наполовину в порівнянні із аналогічним періодом минулого року. Також значне зменшення торкнулося випадків загального виробничого травматизму – у І півріччі травмувалося на третину осіб менше, ніж торік за цей же час. Рівень смертельного травматизму за шість місяців нинішнього року знизився до двох нещасних випадки, тоді як у 2013 році за аналогічний період сталося чотири трагедії. Це найкращий показник за останні роки. Кількість випадків загального травматизму на підприємствах області також зменшилась за І півріччя 2014 року в порівнянні із минулим роком на 23 потерпілих – із 74 до 51 випадку.