logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Відбулося чергове засідання Колегії теруправління

Під час чергового засідання Колегія теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області було заслухано результати всебічної перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ДП ВАТ  «Запорізький алюмінієвий комбінат» «Глухівський кар’єр кварцитів»

Під час планової всебічної перевірки, яку було проведено у травні поточного року, державними інспекторами теруправління видано 6 приписів, у яких зазначено 77 порушень. До адміністративної відповідальності притягнуто 9 осіб. Серед основних порушень, виявлених під час перевірки, варто зазначити: не забезпечення осушення та водовідлив робочої зони кар’єру; відсутність щомісячних перевірок справності гірничотранспортних та будівельно-дорожніх машин посадовою особою, на яку покладені ці обов’язки. Виявлені факти допуску працівників і технічного персоналу в кар’єр після проведення масових вибухів без перевірки гірничорятувальниками вмісту шкідливих газів та зниження їх вмісту в атмосфері до санітарних норм. Наразі всі порушення усунуті в повному обсязі.

На засідання Колегії були винесені питання стосовно результатів інших перевірок підприємств області. Утім, нехтування першими керівниками цих підприємств власне запрошень на колегію не дозволило розглянути стан охорони праці на цих суб’єктах господарювання.