logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Семінар – найефективніший превентивний захід з профілактики виробничого травматизму

За 15 тижнів, що минули від початку року, державні інспектори з охорони праці територіального управління Держгірпромнагляду у Сумській області провели 35 семінарів – це більш ніж дві зустрічі на тиждень.

Не дивлячись на різноманітну тематику, основною метою проведення цих семінарів-нарад є здійснення превентивних заходів, профілактика та унеможливлення аварій, покращення умов праці на підприємствах області й, безумовно, безпосереднє спілкування з усіма учасниками виробничого процесу: від простого робітника до першого керівника підприємства. 

До участь у семінарах, не залежно від тематики, запрошуються спеціалісти служб охорони праці відділів та управлінь, керівники та спеціалісти з охорони праці місцевих підприємств, відповідальні особи за конкретні напрямки роботи.

Серед тем цьогорічних семінарів, які вже проведено, – питання охорони праці на підприємствах області, у томи числі функціонування системи управління охороною праці, дотримання законодавства про охорону праці неповнолітніх працівників, підготовка підприємств Сумщини до весняно-польових робіт, безпечне використання газу в побуті тощо.

Слід зазначити, що «географія» превентивних заходів не обмежується обласним центром. Профілактикою виробничого травматизму охоплена вся територія області, підприємства різних галузей, форм власності та ступенів ризику.