logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Держгірпромнагляд застерігає: будьте обережні за складних погодних умов

У зв’язку зі складними погодними умовами теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області застерігає усіх працівників підприємств бути обережними під час пересування територіями, де вони працюють, а керівникам нагадує про необхідність унеможливити травмування людей через падіння на слизьких ділянках шляхопроводів.    

Сумна статистика виробничого травматизму свідчить, що кожного року жертвами ожеледиці стають чимало працівників підприємств та організацій, робота яких навіть не пов’язана із об’єктами підвищеної небезпеки. Декілька років тому під час пересування вулицею своїм робочим маршрутом у наслідок падіння на слизькій дорозі працівниця районного територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян отримала черепно-мозкову травму. Нажаль, усі зусилля медиків швидкої допомоги врятувати жінку тоді виявилися марними, і вона померла дорогою до лікарні. 

Щодо переламів та забоїв, які також є жахливими наслідками падінь робітників, – вони обов’язково розслідуються комісіями, і якщо причиною нещасного випадку визначається недбальство керівників підприємств, у такому разі до посадових осіб застосовуються серйозні санкції – від адміністративних стягнень до подань до органів прокуратури. Тому теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області звертається до керівників підприємств та установ усіх форм власності – забезпечити свої працівникам безпечні умови не лише праці, а й пересування територією підприємства. Мається на увазі – регулярне посипання шляхопроводів спеціальною пісковою сумішшю, відсутність поблизу пішохідних доріжок травмонебезпечних предметів тощо.