logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Підписано Угоду про співробітництво між теруправлінням Держгірпромнагляду та профспілкою сумських будівельників

Теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області та Сумська обласна профспілкова організація працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів підписали Угоду про співробітництво у сфері промислової безпеки та охорони праці.

Підписана Угода передбачає передусім координованість дій задля досягнення спільної мети – зниження рівня виробничого травматизму. Цьому сприятиме взаємодія обох сторін по забезпеченню першочергового вирішення нагальних проблем на підприємствах, установах та організаціях будівельної галузі Сумщини з питань безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, промислової безпеки. Серед положень документа – основний акцент ставиться на підвищенні якості життя, гарантій зайнятості працівників, динамічного зростання заробітної плати, створення безпечних умов праці шляхом модернізації до рівня світових стандартів.

За підписаною Угодою профспілка зобов’язалася сприяти територіальному управлінню у вирішенні питань підвищення ефективності профілактичної та наглядової діяльності через створення та функціонування комісій з питань охорони праці; інформувати територіальне управління про незадовільний стан охорони праці на підприємствах, окремих робочих місцях, устаткуванні для здійснення своєчасних спільних дій по їх усуненню.

Підписуючи Угоду про співробітництво, начальник територіального управління Держгірпромнагляду у Сумській області Віталій Колодій разом із головою галузевої профспілки Іваном Пшеничним підкреслили важливість такої співпраці, втілюючи, таким чином, у життя завдання Президента і Уряду – щоб бізнес реально відчув зменшення тиску контролюючих та наглядових органів. Наразі, кількість позапланових перевірок зведено нанівець, а вагома їх частина стосується перевірки виконання раніше виданих приписів на усунення виявлених порушень.