logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Рішельє-Форум: державна служба для нової ери

Сьогодення – це період стрімких змін та реформ. З метою ефективного впровадження суспільних змін виникає необхідність в прийнятті раціональних рішень та залученні кваліфікованих фахівців. Неабияке значення в реформах відіграє саме держава та її працівники – державні службовці. Управління Держпраці у Сумській області чітко розуміє, що професійний розвиток і постійне підвищення рівня володіння професійними навичками необхідні складові успішності функціонування державного механізму. Управління Держпраці у Сумській області веде активну роботу у напрямку підвищення рівня кваліфікації своїх працівників.

 

Держава сприяє розвитку державних службовців, організовуючи різні заходи спрямовані на обмін досвідом, практикою та сучасними тенденціями з актуальних питань підвищення ефективності державного управління і державної служби. Одним з таких є Рішельє-Форум, який відбувся 25 вересня 2020 року. Для цьогорічного заходу організатори форуму обрали досить актуальну тему: «Державна служба для нової ери». Голова НАДС Наталія Алюшина зазначила, що держава та державні службовці мають бути готовими швидко реагувати на будь-які зміни, приймати професійні рішення та якісно виконувати свої функції.

У період пандемії спричиненої гострою респіраторною інфекцією Covid-19 Управління Держпраці організовує роботу державних службовців максимально ефективно відповідно до сучасних завдань та цілей, з врахуванням особливостей карантинних заходів. Для цього запроваджена функція «Інтерактивний інспектор», з метою забезпечення безперервної роботи Держпраці та її територіальних органів.

Ознайомитися з статтею «Рішельє-Форум: державна служба для нової ери» можна за посиланням.