logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Інспектори праці провели семінар для Роменських роботодавців

Із метою попередження випадків використання неоформленої праці інспектори праці Управління Держпраці у Сумськійобласті роз'яснили  Роменським роботодавцям як правильно оформити працівника на роботу, не допустивши порушень трудового законодавства, тим самим уникнувши штрафів. Семінар пройшов на базі Роменського міського центру зайнятості.

Обговорили переваги ведення діяльності суб'єктами господарювання у межах чинного законодавства про працю. Це дає роботодавцям можливість залучення висококваліфікованих спеціалістів, сприяє підвищенню рівня конкурентноспроможності, забезпеченню дотримання трудових прав працівників. А саме, мова йде про право на оплачуваний відпочинок, на отримання вчасно заробітної плати, компенсацій, гарантію  забезпечення пенсії.
Увагу учасників семінару звернули на те, що порядок оформлення трудових відносин з найманими працівниками є однаковим для всіх роботодавців. Він включає три основні кроки:

  • укладення трудового договору;
  • оформлення наказу про прийняття на роботу;
  • повідомлення органів ДФС.

Суб'єктам господарювання інспектори праці Управління Держпраці порадили використовувати виключно легальну працю найманих працівників, уникаючи штрафів за порушення законодавства.