logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Фахівці Управління Держпраці у Сумській області взяли участь у роботі обласного Дня поля

Начальник відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Сумській області Олексій ЯРЕСЬКО у ході проведення обласного Дня поля нагадав представникам агропромислового комплексу Сумщини про безпеку виконання польових робіт. Фахівець звернув увагу присутніх на необхідність дотримання карантинних заходів з метою уникнення інфікування коронавірусом COVID-19, а також зауважив на порядку оформлення трудових відносин з найманими працівниками. 

Представники господарств, які взяли участь у відзначенні Дня поля отримали інформаційні пам’ятки щодо вимог трудового законодавства в частині використання найманої праці. Метою інформаційно-роз’яснювальної роботи Держпраці є уникнення роботодавцями порушень законодавства, як з питань праці, так і з охорони праці, а також убезпечення робітників від виробничих травм та інфікування гострою респіраторною хворобою COVID-19.

  

Захід проведено Інститутом сільського господарства Північного Сходу НААН України за участю президента Академії аграрних наук, заступника голови Сумської ОДА, інспекторів праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Сумській області, керівників сільськогосподарських підприємств різних форм власності.