logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Підписано Угоду про співробітництво між теруправлінням Держгірпромнагляду та Сумським обласним об'єднанням організацій роботодавців

Теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області та Сумське обласне об'єднання організацій роботодавців «Сумський регіон» підписали Угоду про співробітництво у сфері промислової безпеки та охорони праці. Цей документ став своєрідною кульмінацією багаторічної ефективної співпраці наглядовців та роботодавців Сумщини.

Підписана Угода передбачає передусім координованість дій задля досягнення спільної мети – зниження рівня виробничого травматизму. Цьому сприятиме взаємодія обох сторін по забезпеченню першочергового вирішення нагальних проблем на підприємствах, установах та організаціях усіх галузей виробництва області з питань безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, промислової безпеки. Серед положень Угоди основний акцент ставиться на підвищенні якості життя, гарантій зайнятості населення, динамічного зростання заробітної плати, створення безпечних умов праці шляхом модернізації вітчизняної економіки до рівня світових стандартів. Підписанти не обійшли стороною і заходи з виявлення та запобігання нелегального найму працівників, а також недопущення застосування нестандартних форм зайнятості, що суперечать трудовому законодавству України.

Підписуючи Угоду про співробітництво, начальник територіального управління Держгірпромнагляду у Сумській області Віталій Колодій разом із головою правління Сумської обласної організації роботодавців «Сумський регіон» Євгеном Лапіним підкреслили важливість співпраці бізнесу і органів влади, втілюючи, таким чином, у життя завдання Президента і Уряду – щоб бізнес реально відчув зменшення тиску контролюючих органів, а Україна значно поліпшила свій рейтинг в оцінці легкості ведення бізнесу та увійшла до числа найкращих країн світу.

Наразі перевірки Держгірпромнагляду проходять на підприємствах лише із високим ступенем ризику. Кількість позапланових перевірок зведено нанівець, а вагома їх частина стосується перевірки виконання раніше виданих приписів на усунення виявлених порушень.

Слід нагадати, що торік за сумлінне виконання службових обов’язків у питаннях сприяння розвитку підприємництва у м. Суми колектив теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області було нагороджено почесною грамотою Сумського об’єднання роботодавців. Яскравим підтвердженням ефективності та фаховості у роботі державних інспекторів стала відсутність жодних нарікань з боку приватних підприємців стосовно строків та якості видачі документів дозвільного характеру.