logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Призначено нового керівника теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області


Наказом голови Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України новим начальником територіального управління Держгірпромнагляду України у Сумській області призначений Віталій КОЛОДІЙ, який донедавна займав посаду заступника керівника Сумського теруправління. Колишнього керманича – Ігоря ПАНТЕЛЄЄВА призначено начальником Харківського територіального управління Держгірпромнагляду.  

Почесну місію – представлення колективу нового керівника теруправління здійснив    начальник Управління державного нагляду Держгірпромнагляду України Микола РАДІОНОВ, який відвідав Сумщину з робочим візитом. Підбиваючи підсумки роботи та аналізуючи зроблене за останній час на Сумщині, представник центрального апарату Служби подякував Ігорю Пантелєєву за його сумлінну працю, особисту принциповість, вагомий внесок у становлення і розвиток системи функціонування охорони праці та промислової безпеки області та держави в цілому.

«Наша спільне завдання – утримати висоту планки, на яку ми разом з вами останнім часом підняли рівень своєї роботи, – зазначив начальник теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області Віталій КОЛОДІЙ.

На завершення, колектив теруправління привітав «старого» і «нового» керівників із призначеннями, побажавши плідної роботи і запевнивши у всілякій підтримці.

Біографічна довідка. Віталій Колодій народився 6 травня 1971 року в м. Дружківка (Донецької обл.) Має вищу технічну освіту – у 1998 році закінчив Донецький державний технічний університет (промислова теплоенергетика та енергозбереження). У структурах Держгірпромнагляду працює з 2003 року. Пройшов шлях від державного інспектора з охорони праці Донецького теруправління до заступника начальника територіального управління Держгірпромнагляду України у Сумській області. 16 жовтня 2013 року наказом голови Служби призначений начальником теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області. Одружений.