logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Корисні посилання на інші ресурси

Головні новини

Стан магістральних трубопроводів – на контролі Держгірпромнагляду

При перевірці Сумського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів філії УМГ «Київтрансгаз» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуатації, будівництва, технічного обслуговування і ремонту об’єктів магістральних трубопроводів, державні інспектори Держгірпромнагляду виявили близько десятка порушень.

Наразі, дільниці магістральних газопроводів експлуатуються без прийняття рішення щодо подальших умов експлуатації. Річ у тім, що в Сумському ЛВУМГ минулі роки була проведена дефектоскопія внутрішньої порожнини дільниць магістральних газопроводів, але висновки щодо результатів технічного діагностування, оцінювання ресурсу, дозволені параметри і строк продовження безпечної експлуатації – відсутні. До того ж, на газорозподільних станціях застосовуються морально застарілі підігрівачі газу з прямим нагрівом (всього 17 штук), на яких відсутня автоматика безпеки.

Стосовно окремих ділянок магістральних газопроводів – не виконується ремонт ділянок з незадовільним станом захисного покриття, виявлених під час комплексного обстеження протикорозійного захисту і корозійного стану, або ж тривалий час не забезпечується ремонт ізоляційного покриття.

Виявлені факти «нехтування» працівниками відповідної спеціальної підготовки і перевірки знань. Усі ці порушення були зазначені в акті та приписі, які було видано керівнику управління.