logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Корисні посилання на інші ресурси

Головні новини

У Сумах інспектори праці проконсультували ріелторів як уникнути значних штрафів

Наразі в Україні проводиться активна робота у напрямку легалізації праці. На виконання розпорядження Уряду «Про заходи, спрямовані, на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» починаючи з 8 жовтня 2018 року інспекторами праці Управління Держпраці у Сумській області здійснено 19 інспекційних відвідувань підприємств в частині легалізації праці, у ході яких виявлено 34 неоформлених працівника. Утім на ряду із контрольними заходами фахівці Управління Держпраці у Сумській області продовжують надавати роботодавцям інформаційно-роз’яснювальну допомогу. Сьогодні інспектори праці проконсультували працівників ринку нерухомості, яким чином організувати всій бізнес, щоб уникнути порушень законодавства. 

Детальніше...

Філософія державного нагляду має відповідати ризик-орієнтовній моделі

У травні 2018 року Уряд розпочав впровадження ризик-орієнтованого підходу, що змінює правила проведення перевірок.  З метою обговорення питань створення владою сприятливого клімату для бізнесу 17 жовтня 2018 року на одній платформі, в рамках Інспекційного Форуму ПЕРЕВІРОК.NET зібралися керівництво Уряду, очільники інспекцій, представники бізнесу та бізнес-асоціацій, експерти та громадськість. Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега  також взяв участь в цьому заході.

Детальніше...

Через недбалість власника автомобіля стався вибух на газовій автозаправній станції

Завершено розслідування нещасного випадку на автомобільній газонаповнювальній компресорній станції у місті Шостка в результаті вибуху газового балона, встановленого на автомобілі. Працівник АГНКС постраждав через недбалість власника транспортного засобу.

Детальніше...

Підприємці сумського «Будинку одягу» дізнавалися у інспекторів праці як захистити себе від значних штрафів

На ряду із інспекційними відвідуваннями державні інспектори Управління Держпраці у Сумській області продовжують консультувати роботодавців з питань легалізації праці. Так на зустрічі приватних підприємців, що здійснюють торгівлю у ТЦ «Будинок одягу», з інспекторами праці Управління йшлося про те, як убезпечити себе від штрафних санкцій за порушення трудового законодавства та гарантувати належний соціальний захист власним найманим працівникам.   

Детальніше...

Роменські підприємства навчалися безпечному виконанню робіт на висоті

Днями Управлінням Держпраці у Сумській області спільно з Міжрегіональним центром швидкого реагування ДСНС України та виконавчим комітетом Роменської міської ради для підприємств районного центру проведено тренувальні заняття в частині безпечного виконання робіт на висоті. Відповідальні за охорону праці представники суб’єктів господарювання у ході демонстрації ймовірних складних, а частіше небезпечних, ситуацій на виробництві проаналізували причини їх настання та шляхи попередження.

Детальніше...