logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Держпраці виявила порушення з охорони праці у конотопському КП «Теплогарант»

Рівень підготовки конотопського КП «Теплогарант» до нового опалювального сезону перевірили фахівці Управління Держпраці у Сумській області. За результатами планового контрольного заходу встановлено низку порушень вимог законодавства з охорони праці, які унеможливлюють надання суб’єктом господарювання послуг з опалення в місті Конотоп у повному обсязі. Як наслідок – заборони на виконання робіт, а також експлуатації понад 90% теплових котлів підприємства. До адміністративної відповідальності притягнуто вісім посадових осіб КП «Теплогарант».

Детальніше...

У Сумах держслужбовці обговорили шляхи уникнення конфлікту інтересів

У рамках семінару-тренінгу за участю представників Національного агентства з питань запобігання корупції фахівці Управління Держпраці у Сумській області долучилися до обговорення та аналізу питання конфлікту інтересів і шляхів його уникнення.  

Детальніше...

Голова Держпраці нагородив переможців першого огляду-конкурсу «Краще підприємство з охорони праці»

За ініціативи Державної служби України з питань праці у 2017 році започатковано проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці». До участі у конкурсі заяви подали 42 підприємства з усієї України.

Детальніше...

На Сумщині завдяки Держпраці на посаді поновлено військовослужбовця

Посадовими особами Управління Держпраці у Сумській області проведено інспекційне відвідування ТОВ «ВКП» АККАД», за результатами якого поновлено на посаді незаконно звільненого підприємством військовослужбовця з нарахуванням йому всіх належних виплат.

Детальніше...