logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Дистанційна робота працівників врегульована законодавчо

Поняття дистанційної роботи визначено статтею 60 Кодексу законів про працю України, до якої внесені зміни Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», що набрав чинності 02.04.2020. 

Детальніше...

Самоізоляція – найефективніший спосіб боротьби з поширенням коронавірусної інфекції

В Україні з понеділка 6 квітня набувають чинності нові – значно суворіші – правила карантину, затверджені Постановою КМУ від 02.04.2020 №255 «Про внесення змін до постанови КМУ від 11 березня 2020 р. № 211» у зв’язку з поширенням в країні коронавірусної інфекції, відповідно до яких люди старше 60 років мають перебувати на самоізоляції. 

Детальніше...

COVID-19: Коли та як необхідно використовувати медичні маски

МОЗ рекомендує:

COVID-19: Коли та як необхідно використовувати медичні маски⤵️

▪️здоровим людям носити маску треба, тільки якщо вони надають допомогу людині хворій на COVID-19;
▪️якщо ви кашляєте або чхаєте, надівайте маску;
▪️маски є ефективним засобом тільки в комбінації з регулярною обробкою рук спиртовмісним антисептиком або водою з милом;
▪️якщо ви користуєтеся маскою, вам слід знати правила використання та утилізації одноразових медичних масок.

Детальніше...

ЗАПИТАЙ ДИСТАНЦІЙНО У ФАХІВЦЯ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ!

Із метою забезпечення безперервної роботи Держпраці та її територіальних органів в частині проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань, що належать до компетенції Держпраці, а саме, щодо застосування законодавства про працю, охорону та гігієну праці, надання адміністративних послуг, на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню короновірусної хвороби (COVID – 19), посадові особи Управління Держпраці у Сумській області надають консультації дистанційно.

Детальніше...

Про порядок введення в обіг окремих засобів індивідуального захисту, визначених постановою КМУ № 224 (20.03.2020)

Урядом активізовано роботу щодо введення превентивних, попереджувальних і профілактичних заходів, з метою уникнення можливості проникнення і розповсюдження коронавірусу інфекції СОVID-19 в країні.

Відповідно до Переліку видів продукції, щодо яких органи ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.12.2016 №1069, Держпраці визначено органом державного ринкового нагляду щодо засобів індивідуального захисту.

Детальніше...