logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

На Сумщині підприємства-боржники із заробітної плати виплатили працівникам частину боргу

Питання своєчасності виплати заробітної плати постійно перебуває на контролі в Управлінні Держпраці у Сумській області. За результатами проведених інспекційних відвідувань підприємств-боржників головними державними інспекторами Управління, за офіційними даними, у липні 2020 року чотири підприємства-боржника виплатили заборгованість із заробітної плати на загальну суму 25 457 500 грн

Детальніше...

Триває інформаційно-роз’яснювальна робота щодо порядку оформлення трудових відносин

Інспектори праці Управління Держпраці у Сумській області у ході інформаційних відвідувань суб’єктів господарювання сфери організації харчування та роздрібної торгівлі звертають увагу учасників робочого процесу на те, як правильно оформити працівника на роботу, не порушуючи його трудових прав та уникаючи штрафних санкцій.  Також, враховуючи складну епідеміологічну ситуацію, фахівці Держпраці наголошують на важливості дотримання карантинних заходів з метою  уникнення інфікування коронавірусом COVID-19. 

Детальніше...

Право на допомогу по частковому безробіттю під час карантину у період відпустки без збереження заробітної плати або простою

Постановою від 15.07.2020 № 600 Уряд вніс зміни до Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 306 (далі – Порядок № 306) (опубліковано в газеті „Урядовий кур’єр” від 16.07.2020 № 135).

Детальніше...

Фахівці Управління Держпраці у Сумській області взяли участь у роботі обласного Дня поля

Начальник відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Сумській області Олексій ЯРЕСЬКО у ході проведення обласного Дня поля нагадав представникам агропромислового комплексу Сумщини про безпеку виконання польових робіт. Фахівець звернув увагу присутніх на необхідність дотримання карантинних заходів з метою уникнення інфікування коронавірусом COVID-19, а також зауважив на порядку оформлення трудових відносин з найманими працівниками. 

Детальніше...

Підприємство сплатило штраф за неоформлених працівників на будівельних роботах

За використання праці шести неоформлених працівників на будівельних роботах Управлінням Держпраці у Сумській області на підприємство накладено штраф у розмірі 751 140 грн. Судами двох інстанцій визнано дії Держпраці правомірними. Штраф за допущене порушення вимог трудового законодавства наразі сплачено підприємством до Державного бюджетного у повному обсязі. 

Детальніше...