logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

У Сумах фахівці Держпраці проінформували роботодавців у сфері ресторанного та готельного бізнесу щодо вимог трудового законодавства

Фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Сумській області провели роз’яснювально-консультаційну роботу серед роботодавців та працівників сфери ресторанного і готельного бізнесу. Із метою інформування стосовно переваг легального працевлаштування інспектори праці ОКСАНА ЧЕРНИШОВА та ЮЛІЯ ГРИШИНА відвідали національну мережу готелів України Reikartz Hotel Group, кафе грузинської кухні «СТУМАРИ» та гриль-бар «Дикий запад».

Детальніше...

На Сумщині фахівці Держпраці роз’яснили молоді їх трудові права

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, який святкується щорічно 1 червня, інспектори праці Управління Держпраці у Сумській області провели інформаційно-роз’яснювальну кампанію для студентів закладів освіти І рівня акредитації міста Суми, звернувши увагу молоді на те, яким чином захистити свої права як працівника, гарантовані державою.

Детальніше...

Управління Держпраці у Сумській області опікується дотриманням законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Особи, які працюють за трудовим договором (контрактом) на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання або у фізичної особи, підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню. Отже, всі належним чином оформлені працівники мають право на отримання допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги по вагітності та пологах, на поховання. 

Детальніше...

Держпраці звертає увагу роботодавців на особливості працевлаштування осіб з інвалідністю

Управління Держпраці у Сумській області нагадує, що для підприємств, установ, організацій, у тому числі підприємств, організацій громадських організацій осіб з інвалідністю, фізичних осіб, які використовують найману працю, встановлюється норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю у розмірі чотирьох відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб - у кількості одного робочого місця.

Детальніше...

У Сумах пройшов семінар для представників закладів освіти щодо атестації робочих місць за умовами праці

У рамках семінару-навчання завідувач сектору з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Сумській області СВІТЛАНА ЗАКОРКО роз’яснила представникам закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти міста Суми порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці.

Детальніше...