logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

У Путивлі обговорили шляхи підвищення рівня виробничої безпеки на підприємствах району

У рамках превентивної діяльності спрямованої на поліпшення стану охорони праці на підприємствах Сумської області за сприяння Путивльської районної адміністрації проведено семінар-нараду для суб’єктів господарювання Путивльського району, які використовують найману працю. Фахівці Управління Держпраці спільно з ДП «Сумський ЕТЦ Держпраці» проінформували роботодавців району стосовно шляхів  забезпечення гідних, безпечних умов праці, уникнення випадків виробничого травматизму.   

Детальніше...

На Сумщині фахівці Держпраці активізували превентивну роботу з трудового законодавства

Із метою попередження порушень трудових прав громадян фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Сумській області провели за першу половину січня 2020 року 133 відвідування суб’єктів господарювання. У переважній більшості відвідування проводилися в галузях, що мають найвищий ризик використання незадекларованої праці. А саме, це: сфера торгівлі, заклади громадського харчування та ресторанного бізнесу. Превентивними заходами охоплено понад 1000 працівників.

Детальніше...

Стали відомі обставини нещасного випадку з працівниками ТОВ «Суми-Сервіс-Буд»

Комісія, утворена наказом Управління Держпраці у Сумській області провела спеціальне розслідування групового нещасного випадку. Відповідно до висновків комісії основною причиною настання трагедії є недодержання вимог законодавства про охорону праці під час виконання робіт на висоті. Встановлено відповідальних за допущення порушень осіб, а саме, це: директор ТОВ «Суми-Сервіс-Буд», інженер з охорони праці, виконроб товариства.

Детальніше...

Триває прийом малюнків для участі у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Щодня до Управління Держпраці у Сумській області з усіх куточків Сумщини надходять конкурсні роботи юних художників. Що свідчить про усвідомлення маленькими жителями області важливості й необхідності вивчення та додержання правил безпеки. Наразі найактивніші учасники конкурсу у Білопільському, Путивльському та Охтирському районах, а також у місті Суми. 

Детальніше...