logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

На Лебединщині фахівці Держпраці обговорили вимоги охорони праці з працівниками оздоровчого табору

Метою семінару-наради, що пройшов у наметовому таборі «Сузір’я», Лебединський район, є дотримання заходів безпеки та попередження виробничого травматизму в оздоровчому закладі під час його функціонування у літній період. 

Детальніше...

У Сумах підприємцю заборонено виконання верхолазних робіт через порушення з охорони праці

Через порушення ФОП Савченко С.В. законодавства з охорони праці Сумський окружний адміністративний суд задовольнив позов Управління Держпраці у Сумській області до підприємства про застосування заходів реагування щодо заборони суб’єкту господарювання виконання верхолазних робіт та робіт на висоті.  

Детальніше...

Розпочалася перевірка ПАТ «Сумське НВО» з питань охорони праці

Управління Держпраці у Сумській області розпочало планову всебічну комісійну перевірку ПАТ «Сумське НВО» з питань додержання законодавчих і нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. Контрольний захід проводитиметься у рамках діючого законодавства та триватиме з 1 по 14 серпня 2017 року. 

Детальніше...

Суд заборонив ТОВ «Арго» експлуатувати устаткування підвищеної небезпеки

Сумський окружний адміністративний суд задовольнив адміністративний позов Управління Держпраці у Сумській області до ТОВ «Арго» та постановив застосувати до підприємства заходи реагування у сфері державного нагляду. 

Детальніше...

Роз’янення змін до списків виробництв, робіт, професій, посад, які дають право на пільгову пенсію за віком

 Постановою Кабінету Міністрів України від 04.07.2017 р. № 479 внесено зміни до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою КМУ від 24.06.2016 р. № 461.

Детальніше...