logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Держпраці приділяє значну увагу легалізації праці

Інспектори праці Управління Держпраці у Сумській області з позаплановим інспекційним відвідуванням щодо виявлення неоформлених трудових відносин, завітали до закладів громадського харчування та підприємств, що спеціалізуються на пошиві одягу в місті Суми.

Детальніше...

Інспектори праці Держпраці консультують громадян стосовно оформлення трудових відносин

Днями для шукачів роботи, які перебувають на обліку в Сумському міському центрі зайнятості, відбувся тематичний семінар щодо переваг легального працевлаштування за участю інспектора праці Управління Держпраці у Сумській області Оксани Чернишової.

Детальніше...

Автозаправні станції на Сумщині працюють із порушеннями вимог безпеки

За результатами перевірки з питань охорони праці одного із суб’єктів господарювання, що забезпечують роботу автозаправних станцій на території Сумської області, фахівцями Держпраці встановлено понад 100 порушень вимог законодавства. У тому числі підприємством допущено ряд порушень, які несуть загрозу життю та здоров’ю працівників.  У ході контрольного заходу перевірено 23 автозаправні станції суб’єкта господарювання. 

Детальніше...

Сумщина: Підприємству доведеться сплатити понад 7 млн грн за використання нелегальної праці

За допуск 70 працівників до роботи без укладення з ними трудового договору на суб’єкт господарювання Управлінням Держпраці у Сумській області накладено штрафну санкцію в розмірі 7 818 300 грн.  Зазначена сума штрафу підлягає сплаті до державного бюджету протягом одного місяця з дня прийняття постанови . 

Детальніше...

На Сумщині розпочато реалізацію загальнодержавних профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант»

Представники Головного Управління Національної поліції, Управління патрульної поліції, Міграційної служби, Держпраці, Держприкордонслужби, Служби безпеки України, Служби з надзвичайних ситуацій та Нацгвардії  в Сумській області узгодили спільні дії з метою проведення загальнодержавних цільових профілактичних заходів, заходів нагляду та контролю за дотриманням трудового законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».

Детальніше...