logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Управління Держпраці у Сумській області запрошує дітлахів Сумщини до участі у конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2018»

Традиційно наприкінці року в Управлінні Держпраці у Сумській області розпочато прийом дитячих малюнків, присвячених тематиці безпеки виконання робіт, для участі у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». 

Детальніше...

Фахівці Держпраці проконсультували підприємців Сумщини стосовно найактуальніших порушень трудового законодавства

У рамках бізнес-семінару фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Сумській області розповіли підприємцям Сумщини про основні порушення трудового законодавства, які були встановлені державними інспекторами Управління в ході контрольних заходів протягом 2017 року.

Детальніше...

Держпраці бере участь у підвищенні рівня правової освіченості громадян

Днями начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Сумській області Вікторія Чортенко у рамках круглого столу виступила із пропозицією підписання меморандуму між Управлінням та Сумським місцевим центром із надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Студенти коледжу Сумського національного університету взяли участь у брейн-рингу із питань трудового законодавства

У рамках Всеукраїнського тижня права студенти коледжу Сумського національного університету перевірили свої знання, взявши участь у брейн-рингу з питань законодавства про працю. Проведений у формі гри за участі фахівців Управління Держпраці у Сумській області захід мав на меті звернути увагу молоді на права та обов’язки сторін трудових відносин, передбачені законодавством України.

Детальніше...

Фахівці Держпраці роз’яснили порядок надання соціальних відпусток

Надання соціальної відпустки жінці, яка виховує дитину без батька залишається на розсуд роботодавця. Тому саме питання соціальних гарантій для таких жінок у рамках трудового законодавства роз’яснила працівникам КУ «Сумський міський клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Сумській області Оксана Чернишова.

Детальніше...