logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Безпека дитячої оздоровчої компанії на Сумщині під контролем Держпраці

У Сумах на базі Державного позашкільного оздоровчого закладу санаторного типу «Ровесник» у ході наради керівники дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Сумської області спільно з фахівцями Держпраці і Сумської облдержадміністрації проаналізували результати позапланових перевірок стану охорони праці на території оздоровчих центрів. 

Детальніше...

Держпраці встановила небезпеку у Сумському дитячому парку Казка

Із метою забезпечення безпеки відвідувачів та працівників Сумського міського дитячого парку «Казка» Управлінням Держпраці у Сумській області було проведено превентивний захід за участю керівників парку і підприємців, які здійснюють господарську діяльність у сфері організації та експлуатації атракціонів на його території. При візуальному огляді встановлено низку грубих порушень з охорони праці, які становлять небезпеку життю і здоров’ю людей. 

Детальніше...

У Сумах інспектори праці Держпраці провели активну роз’яснювальну роботу щодо порядку оформлення трудових відносин

У рамках інформування в частині легалізації праці фахівці Управління Держпраці у Сумській області  завітали на приватні підприємства меблевої індустрії обласного центру, а саме ФОП Бондаренко С.О., ФОП Козловський І.В., зустрілися із працівниками будівельних майданчиків ТОВ «Хімбуд-2», ПАТ «Сумбуд», ТОВ «Фундамент-Інвестбуд», на яких зводяться нові житлові будинки. Інспектори праці не лишили без уваги і представників сфери виробництва, зокрема зустрілися із працівниками Філії ТОВ «Імпульс» у місті Суми. До обговорення переваг офіційного працевлаштування долучилися також працівники КЗ СОР «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Детальніше...

Захисти себе, працюй офіційно

Незадекларована праця дає роботодавцям необмежені можливості тиску на працівників, наголосила головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Сумській області Тетяна Яременко в ефірі радіо Ромен. У ході розмови фахівець проінформувала слухачів про негативні наслідки нелегального працевлаштування.

Детальніше...