logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Управлінням анульовано дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки ТОВ «СКС КОНСАЛД»

Відповідно до Наказу Державної служби України з питань праці від 29.11.2018 № 126 «Про затвердження Плану заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) Державної служби України з питань праці на 2019 рік» Управлінням Держпраці в Сумській області у період з 27 лютого по 5 березня 2019 року було заплановано здійснення перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки на ТОВ «СКС КОНСАЛД». 4 березня 2019 року на підставі наказу Управління Держпраці у Сумській області від 26.02.2019 № 361 та направлення на проведення планової перевірки від 26.02.2019 № 02-02/161 посадові особи Держпраці прибули за місцем знаходження ТОВ «СКС КОНСАЛД», але суб'єктом господарювання не були допущені до проведення планової перевірки, про що складено відповідний акт. Натомість суб'єкт господарювання у судових органах намагався оскаржити законність здійснення зазначеної перевірки.

Детальніше...

Рішельє-Форум: державна служба для нової ери

Сьогодення – це період стрімких змін та реформ. З метою ефективного впровадження суспільних змін виникає необхідність в прийнятті раціональних рішень та залученні кваліфікованих фахівців. Неабияке значення в реформах відіграє саме держава та її працівники – державні службовці. Управління Держпраці у Сумській області чітко розуміє, що професійний розвиток і постійне підвищення рівня володіння професійними навичками необхідні складові успішності функціонування державного механізму. Управління Держпраці у Сумській області веде активну роботу у напрямку підвищення рівня кваліфікації своїх працівників.

Детальніше...

На період дії карантину запроваджена функція «Інтерактивний інспектор»

Карантин, установлений  КМУ з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, встановлює нові правила в суспільстві. 

Управління Держпраці у Сумській області піклується про здоров’я громадян та своїх працівників, а тому нагадуємо, з метою забезпечення безперервної роботи Держпраці та її територіальних органів, Управління Держпраці у Сумській області не припиняє проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань, що належать до компетенції Держпраці та переходить на ОNLINE режим.

Поставити свої запитання та отримати відповіді на них можливо засобами телефонного зв’язку, на електронну пошту, за допомогою соціальних мереж та інших комунікаційних засобів

Детальніше...

Телефонні шахраї вводять в оману підприємців, представляючись керівництвом Держпраці

У зв’язку з надходженням інформації від суб’єктів господарювання про телефонні дзвінки невстановлених осіб від імені керівництва Управління Держпраці у Сумській області з метою заволодіння грошовими коштами під будь-яким приводом, наголошуємо, що такі дзвінки здійснюються шахраями, які не мають жодного відношення до керівництва та працівників Управління.

Просимо бути пильними та не дозволяти аферистам вводити себе в оману.

Про можливі шахрайські чи провокаційні дії будь ласка повідомляйте за номером телефону 0542-22-55-02 (головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Микола Максименко) та в правоохоронні органи.